Пн, 2024-06-17, 10:13
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

 

В наше нестабильное финансовое время многие граждане Российской Федерации, Украины, а также жители ЕС и США изучают все новые и новые способы заработка и сбережения своих средств.

Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 2011-12-13| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)
Человеческая жизнь очень непредсказуемая и никогда не знаешь, что тебя ждет впереди.


14 грудня в Києві хмарно із проясненнями, уночі невеликий дощ, удень без істотних опадів, уночі й вранці місцями туман, вітер південний, 7-12 м/сек. Температура повітря вночі +2...+4 градуси, удень +6...+8 градусів.
В США положительно оценили массовые митинги протеста, прошедшие в России в минувшую субботу.Традиционное ежегодное общение россиян с Владимиром Путиным пройдет 15 декабря. Специальная программа "Разговор с Владимиром Путиным.
Заплатить за свою более высокую по сравнению с мужчинами продолжительность жизни представительницам слабого пола придется несколькими годами пенсии.Десять пар будущих молодоженов будут отобраны для участия в телешоу "Адам и Ева", которое снимут в курортной зоне Негрил на Ямайке. От прочих телевизионных шоу типа "Давай, поженимся" данные съемки отличаются тем, что пары будут готовить к "голой свадьбе".Міністерство закордонних справ Польщі, яка головує в Європейському Союзі, вважає можливим парафування Угоди про асоціацію України з ЄС до кінця поточного року.

 

Львів — дуже старовинне місто, яке було засноване єдиним українським королем Данилом Галицьким.
Науковці вивели нову формулу сімейного щастя.Схожість характеру та загальні інтереси є запорукою щасливого сімейного життя, впевнені американські науковці з Берклі (Каліфорнія). Тож вони спростували популярне твердження, що "протилежності притягуються".Новий старт стане для Dragon другим у його історії. Перший відбувся 8 грудня 2010 року. Корабель злітав у навколоземний простір з головкою сиру і успішно повернувся на Землю.


Розгляд апеляції розпочнеться об 11.00. Головною інтригою залишається те, чи буде присутня на засіданні сама Тимошенко: за словами адвоката Сергія Власенка, стан здоров'я їй цього не дозволяє, утім, напередодні він припустив, що ув'язнену можуть навіть притягнути до суду силоміць.Крижана шапка Гренландії втратила 100 мільярдів тонн льоду за аномально теплий 2010 рік. У результаті острів піднімається.Астрономи зарахували комету до сімейства Крейца, групи комет, що дряпають Сонце, описаної наприкінці 19-го століття німецьким астрономом Генріхом Крейцом.