Сб, 2024-04-13, 09:24
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів


По решению руководства Грузии на черноморском побережье страны будет построен крупный город под названием Лазика, объявил в воскресенье президент страны Михаил Саакашвили.
Останні Новини світу | Новини європейської України| Додано: 2011-12-04| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)Партія "Братів-мусульман", заборонена при Хосні Мубараку, отримала перемогу в першому турі парламентського вибору. Вона набрала 40% голосів виборців.


У Івано-Франківській області в січні-вересні викиди від стаціонарних джерел забруднення складали 166,1 тис тонн, що на 56,8 тис тонн, або в 1,5 раза більше, ніж за відповідний період попереднього року.


Много детей, как мальчиков так и девочек, любят играть в разные игры на компьютере. Совсем маленькие еще отдают предпочтение простеньким флеш играм.Джиоєва вважає, що переговори за участю російських представників ні до чого не приведуть, тому що їй висувають образливі звинувачення в порушеннях і прямо вказують, що її кандидатура є неприйнятною.
До 25 зросла кількість загиблих в суботу, 3 грудня, в Сирії в зіткненнях між армійськими підрозділами і загонами військових, що перейшли на сторону опозиції.


Наблюдатели от КПРФ и "Справедливой России" остановили 14 больших пассажирских автобусов и 5 легковых автомобилей, которые с подачи представителей одной из партий привезли студентов одного из вузов Саратова, "чтобы провести голосование, и сделать большую "карусель".
Первыми под удар попали сайты газеты "Коммерсант" kommersant.ru, а также сайт ассоциации "Голос" golos.org и его проекта "Карта нарушений".