Чт, 2024-04-25, 15:51

19:31
"Шахтар" героїчно вириває перемогу у "Іллічівця"
Інші останні Спортивні новини
У суботу, 19 жовтня, в матчі 13-го туру чемпіонату України донецький "Шахтар" з великими труднощами зумів обіграти маріупольський "Іллічівець", передає СПОРТ bigmir)net.

Результат першого тайму, зафіксований Юрієм Ваксом свистком на перерву, був просто приголомшливим. Двічі вдаривши в штангу і не реалізувавши безліч моментів, чемпіони України пішли на відпочинок програючи в рахунку 0:1, причому Тарас Степаненко сам підправив удар у ворота своєї команди.

А от у другому таймі все стало на свої місця. Завдавши в підсумку 23 удари проти 8 у суперника, "Шахтар" переламав гру завдяки помилкам захисту "Іллічівця". Двічі господарі укладали гравців "гірників" на газон у своєму штрафному і дозволили супернику вийти вперед. Ну а Луїс Адріано просто добив Іллічівець в кінцівці поєдинку.

Ось такою вийшла гра для "Шахтаря", який перед Лігою чемпіонів знову видав нервовий матч у чемпіонаті

"Іллічівець" (Маріуполь) - "Шахтар" (Донецьк) - 1:3

Гол: Тарас Степаненко (38- автогол) - Даріо Срна (67- пенальті, 73- пенальті), Луїс Адріано (87).
Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 877 | Додав: nowyny | Теги: ллічівець, Шахтар, перемога | Рейтинг: 0.0/0