Пт, 2021-09-24, 06:41
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

 

 

Президент Польщі Анджей Дуда висловився за створення баз НАТО на східному фланзі альянсу. Про це він повідомив у неділю, 23 серпня, на прес-конференції в Талліні.

Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 2015-08-24| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Действие продовольственного эмбарго РФ в отношении Украины вступит в силу с 1 января 2016 года в том случае, если Москве не удастся договориться со своими европейскими партнерами по поводу приложения к Договору.


 

 

"Динамо" в полтавской "Ворскле" нашло потенциальную замену Андрею Ярмоленко, который хочет покинуть киевский клуб.


 

У разі відсутності військової ескалації на сході України найближчим часом в країні може відновитися економічне зростання, заявляє президент України Петро Порошенко.


 

"Постійно бігати і кричати "Ре-во-лю-ці-я!" - це доволі легко, а ось робити конкретні революційні кроки в державному будівництві - це набагато важке, бо це системна кропітка робота", - заявив Ярош.


 

Українські футбольні арбітри використовуватимуть зникаючий спрей на матчах української футбольної Прем'єр-ліги, повідомив куратор суддівського корпусу України П'єрлуїджі Колліна.


 

Посада уповноваженого з питань Криму при уряді України допоможе актуалізувати кримське питання на світовому рівні. Про це заявив новий уповноважений з питань Криму Аслан Омер Киримли.