Неділя, 11.04.2021, 19:20
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

 

Замість "спрощеної процедури" доступу до субсидій депутати фактично позбавили субсидій пенсіонерів та інвалідів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр соціальної політики Павло Розенко.

Останні Економічні новини України | Новини європейської України| Додано: 22.06.2015| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Голова Верховної Ради, голова Конституційної комісії Володимир Гройсман констатує, що 9 обласних рад і 2 військово-цивільні адміністрації затвердили перспективні плани об'єднання громад.


Планшет: где купить и как за ним ухаживать


Купить себе планшет в наши дни очень просто. После покупки планшета, конечно же, многим станет интересно, как правильно за ним ухаживать.


 

Російсько-терористичні війська посилили вогонь на донецькому напрямку: бойові дії там ведуться практично в цілодобовому режимі. Про це на традиційному брифінгу у понеділок повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко.


 

Президент Петро Порошенко у День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні разом з ветеранами та військовослужбовцями-учасниками АТО вшанував пам`ять воїнів, які захищали державу в роки Другої світової війни.


 

На Крещатике обустроят спортивный городок, где будут работать площадки экстремальных видов спорта. Гости праздника смогут увидеть показательные выступления и принять участие в мастер-классах и соревнованиях по паркуру, велотриалу, роллер-спорту.


 

До какого-то определённого момента в жизни мы редко задумываемся о сохранении собственного здоровья. Пока нас ничего не тревожит, не достают болячки, мы особо и не напрягаемся по этому поводу.


 

Люди з Африки та Близького Сходу, з Азії та зі східних й південних рубежів Європи десятками тисяч полишають свої домівки. Вони шукають захисту не лише від руїн та смерті, але й від політичного переслідування та бідності.


 

Український уряд більше не буде субсидувати багатих і допомагати їм, натомість допомога буде спрямовуватись на тих громадян, які найбільше її потребують.


 

 

Українка Ганна Різатдінова завоювала свою другу нагороду в турнірі з художньої гімнастики I Європейських ігор у Баку (Азербайджан).


 

Как сообщил посол по особым поручениям МИД Украины Дмитрий Кулеба, целью такой инициативы является "наказание обидчиков за незаконное содержание политических заключенных - таких, как Надежда Савченко и Олег Сенцов".


 

Перші пропозиції голова Верховної Ради Володимир Гройсман уже презентував цього тижня в Італії – Венеційській комісії. І вже найближчим часом її юристи мають дати свою оцінку, наскільки заплановані зміни відповідають європейським стандартам.